top of page
_DSC0311.jpg

Firma Eluna sa už veľa rokov zaoberá výrobou vlnených pletenín a šitím vlnených výrobkov vysokej kvality. Naše výrobky predávame na poľskom trhu a vyvážame ich do mnohých európskych krajín.

Výrobný proces počínajúc od nákupu ovčieho rúna, mykania, farbenia až po prešívanie pletenín je riadený skúsenými textilníkmi a krajčírmi. Disponujeme taktiež kompletným strojovým parkom potrebným k výrobe vlnených pletenín a šitia vlnených výrobkov.

Ovčiu vlnu nakupujeme na miestnom trhu a aj dovážame z krajín, ktoré produkujú vlnu najlepšej kvality, čo nám taktiež zabezpečuje kontrolu nad výsledným výrobkom.

Výrobky sú vyrábané pod prísnou kontrolou celého výrobného procesu . Osobitný dôraz kladieme na prirodzený proces spracovania vlny, čo umožňuje zachovať jej zdravotné vlastnosti. Vďaka týmto postupom získavame tovar najvyššej kvality. Výrobky našej firmy patria medzi najlepšie na trhu, čo potvrdzujú získané certifikáty akosti. 

Ponúkame bohatý sortiment výrobkov, ako sú posteľoviny, odevy, obuv, rehabilitačné pomôcky a aj predmety do domu a auta. Vďaka našim tovarom si môžete doma aj na cestách zaistiť komfort spojený s prírodným vlneným výrobkom, ktorý zabezpečuje nielen teplo, ale tiež priaznivo ovplyvňuje zdravie.

Okrem štandardnej ponuky je firma Eluna schopná splniť prakticky každú objednávku.

Pozývame k spolupráci obchodníkov z celej Európy.

_DSC0302.jpg
ELUNA

Ponúkané výrobky

  Posteľoviny
   Vlnené súpravy
   Prikrývky
   Vankúše
   Plachty
   Deky - prehozy
   Súpravy pre deti
   Detské obliečky


  Odevy
   Pánska bunda
   Dámska bunda
   Detská bunda
   Vesty
   Prešívané vesty
   Vesty


  Rehabilitačné pomôcky
   Valčeky
   Podkovy
   Ľadvinové pásy
   Nákolenníky
   Nálaketníky


  Dom a auto
   Autopoťahy
   Poťahy na taburetky
   Súpravy - 2x kreslo + prehoz


  Obuv
   Papučky (káro)
   Vlnená vsuvka
   Detské papuče

bottom of page