_DSC0311.jpg

Пропонуємо

  Постіль
   Вовняні комплекти
   Ковдри 
   Подушки
   Простирадла
   Пледи - покривала
   Дитячі комплекти
   Дитяча постіль


  Одяг
   Чоловічі куртки
   Жіночі куртки
   Дитячі куртки
   Жилети
   Стьобані жилети
   Жилети


  Ортопедичні вироби
   Валики
   Подушки-рогалі
   Зігріваючі пояси
   Наколінники
   Налокітники

  Дім та автомобіль
   Автомобільні чохли 
   Подушки для табуретів 
   Комплекти – 2 крісла
   + покривало


  Взуття
   Чуні (в клітинку)
   Вовняна устілка
   Дитячі капці

Компанія Eluna протягом багатьох років займається виробництвом вовняного трикотажу і шиттям вовняних виробів високої якості. Наша компанія реалізує свою продукцію на польському ринку та експортує її до багатьох країн Європи.

Виробничий процес, починаючи від придбання вовни, її чесання, фарбування і до прошиття трикотажу, ведеться досвідченими текстильниками та кравцями. У своєму розпорядженні наша компанія має повний парк машин, необхідних для виробництва вовняного трикотажу та шиття виробів з вовни. 

Вовну вівці ми купуємо на місцевому ринку, а також імпортуємо з країн, які виробляють високоякісну вовну, що додатково гарантує контроль готового виробу.

Весь виробничий процес виготовлення продукції підлягає стислому контролю. Особлива увага приділяється натуральному процесу переробки вовни, що дозволяє зберегти її лікувальні властивості. Завдяки такій технології наші товари відрізняються високою якістю. Продукція нашої компанії належить до числа найкращих на ринку, що підтверджено наданими нашій компанії сертифікатами якості.

Компанія Eluna пропонує широкий асортимент товарів, а саме: постіль, одяг, взуття, ортопедичну продукцію та предмети для дому та автомобіля. Завдяки нашим виробам можна насолоджуватись комфортом контакту з натуральною вовною, яка не тільки запевнить тепло, але й корисно впливатиме на здоров’я – і вдома, і під час подорожей. 

Крім стандартних товарів, компанія Eluna має змогу реалізувати практично будь-яке замовлення.

Запрошуємо до співпраці торгівельні компанії з усіх країн Європи.

_DSC0302.jpg