_DSC0311.jpg

Firma Eluna se již mnoho let věnuje výrobě vlněných pletenin a šití vlněných výrobků vysoké kvality. Naše výrobky prodáváme na polském trhu a vyvážíme je do mnoha evropských zemí.

Výrobní proces počínaje nákupem ovčího rouna, mýkáním, barvením až po přešívání pletenin je řízen zkušenými textiláři a krejčími. Disponujeme také kompletním strojním parkem nutným k výrobě vlněných pletenin a šití vlněných výrobků.

Ovčí vlnu nakupujeme na místním trhu a také dovážíme ze zemí, které vyrábějí vlnu nejvyšší kvality, což nám rovněž umožňuje kontrolu konečného výrobku.
Výrobky jsou vyráběny pod přísným dohledem celého výrobního procesu. Zvláštní důraz klademe na přirozený proces zpracování vlny, což umožňuje zachovat její zdravotní vlastnosti. Díky takovému postupu získáváme zboží nejvyšší kvality. Výrobky naší firmy patří k nejlepším na trhu, což potvrzují získané certifikáty jakosti.

Nabízíme bohatý sortiment výrobků, jako jsou lůžkoviny, oděvy, obuv, rehabilitační pomůcky a také předměty pro dům a do auta. Díky našemu zboží si můžete doma i na cestách zajistit pohodlí spojené s přírodním vlněným výrobkem, který zajišťuje nejenom teplo, ale také příznivě ovlivňuje zdraví.

Kromě standardní nabídky je firma Eluna schopna splnit prakticky každou objednávku. 
Zveme ke spolupráci obchodníky z celé Evropy.

_DSC0302.jpg
ELUNA

Nabízené výrobky

  Lůžkoviny
   Vlněné soupravy
   Přikrývky
   Polštáře
   Prostěradla
   Deky - přehozy
   Soupravy pro děti
   Dětské povlečení


  Oděvy
   Pánská bunda
   Dámská bunda
   Dětská bunda
   Vesty
   Prošívané vesty
   Vesty


  Rehabilitační pomsůcky
   Válečky
   Podkovy
   Zahřívací pásy
   Nákoleníky
   Náloketníky


  Dům a auto
   Autopotahy
   Potahy na taburety
   Soupravy - 2x křeslo + 
   přehoz


  Obuv
   Papučky (káro)
   Vlněná vsuvka
   Dětské pantofle